Teenused

BK Design’il on oskus luua ruumi disainikava, mis koosneb aegumatust elegantsist ja tänapäevasest igapäevaelamisest. Iga skeem on visioon, kus on ka realiseeritud kliendi individuaalne stiil.

Pakume laialdast valikut disaini- ja stiililahendusi elu- ja äriruumidesse. Projektideks on olnud kodud, showruumid, väljapanekud ja bürood. Koostame sisekujundusprojekte, tegeleme tootedisaini ja projektijuhtimisega. Kasutades oma praktilisi kogemusi, teadmisi disainitrendidest, värvivalikust ja laiast tootevalikust, loome unikaalse interjööri.

Kokkuvõte

Iga projekti edu võti on tagada, et interjöörid peegeldavad autentselt meie kliendi nõudmisi ja püüdlusi.

Võtame aega õppida tundma kliendi stiili, elustiili ja eesmärke ning kuidas klient soovib kinnisvara kasutada.

Kontseptsioon

Tutvustame ideekavandeid, mis koosnevad põrandaplaanidest, mis illustreerivad kavandatud mööblipaigutusi ja vajalikke struktuurimuudatusi. See on väga koostööpõhine etapp, kus palume kliendil anda võimalikult palju tagasisidet.

Detailid

Pärast ideekavandite heakskiitmist liigume projekti väljatöötamise ja detailplaneeringu etappi. Esitatakse kõik lõplikud eritellimusel valmistatud mööbli-, tisleri- ja sisearhitektuuri joonised koos lõpliku viimistluse ning kureeritud kunsti ja aksessuaaridega, mida kliendid kinnitavad.

Selles etapis esitame ka kulude üksikasjaliku jaotuse vastavalt kokkulepitud eelarvele.

Realiseerimine

Koostame ja lepime kokku tööde ajakava, mille jooksul hoiame klienti toimuvaga kursis ning tagame projekti elluviimise täpsete spetsifikatsioonide ja plaani kohaselt, mis võimaldab meie kliendil oma vara südamerahuga nautida.